Головна > Закарпаття / Суспільство > Із 20 січня закарпатцям доведеться дивитися телебачення за додаткову плату (ВІДЕО)

Із 20 січня закарпатцям доведеться дивитися телебачення за додаткову плату (ВІДЕО)


15-01-2020, 19:55. Розмістив: redaktor
Вже з 20 січня найбільші українські телеканали будуть закодовані. Тобто, щоб дивитись улюблені програми, власникам супутникових антен потрібно буде придбати тюнер-декодер супутникового сигналу.
Є й інші альтернативи: дивитись телеканали через інтернет або підключитись до кабельного.
Таку картинку вже неодноразово бачили глядачі на своїх телеекранах. Це нагадування про те, що дивитись безкоштовно низку українських телеканалів через супутникову антену скоро буде неможливо. Щоб не залишитися без доступу до улюблених програм та ток-шоу, глядачам потрібно буде придбати спеціальний тюнер-декодер.
Рекомендована вартість нового приймача коливається в межах тисячі гривень. Придбати тюнер-декодер супутникового сигналу можна у ліцензованих провайдерів Xtra TV або Віасат Україна. Також доведеться сплачувати абонентську плату щомісяця.
Як стверджують фахівці, раніше більшість українців користувалися супутниковим сигналом нелегально. В Європі більшість телеканалів доступні лише у складі пакетів супутникових платформ, за які користувачі платять гроші. Безкоштовними є лише державні та регіональні телеканали.
Єдиним безкоштовним транслятором українських каналів буде цифрове телебачення т2, тобто приєднана приставка до звичайної ефірної антени. Інші альтернативи — кабельне телебачення або інтернет.
Закодовані сигнали будуть вже з 20 січня. Однак більше 40 каналів все ж залишаться безкоштовними.

Повернутися назад