Головна > Закарпаття / Суспільство > Закарпатці більше не будуть користуватися популярним спреєм від нежитю

Закарпатці більше не будуть користуватися популярним спреєм від нежитю


5-10-2018, 17:18. Розмістив: redaktor
Лікуючий препарат виявився під забороною через маркування російською мовою.
В Україні встановили постійну заборону на всі серії назального спрею "ІРС 19". Відповідні укази опубліковані на сайті Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Під заборону потрапив назальний спрей по 20 мл "ІРС 19", виготовлений "Майлан Лабораторіз САС", Франція, розфасований і упакований "ВАТ" Фармстандарт-Томскхімфарм".

В документі зазначено, що заборона встановлена через те, що препарати не пройшли державний контроль на території України через маркування російською мовою, що суперечить Закону "Про лікарські засоби ".

Препарат призначався для профілактики та лікування у дорослих і дітей з 2 років гострих і хронічних інфекційних захворювань JIOP-органів і верхніх дихальних шляхів: гострих і хронічних ринітів, хронічних бронхітів, запалення аденоїдів і багато іншого.


Повернутися назад