Закарпатцям на замітку. Де взяти "демографічний" номер під час заповнення Е-декларацій

Під час заповнення Е-декларацій про доходи від 1 січня 2020 року потрібно буде вписувати відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР).
А також вказати відповідні номери членів сім’ї.
Новація передбачена змінами до статті 46 закону «Про запобігання корупції», які набули чинності 18 жовтня 2019 року. Про це повідомляє Національне агентство з питань запобігання корупції.
Відповідно НАЗК нині готує пропозиції щодо зміни вигляду бланка е-декларації, щоб там уже був передбачений номер запису в УНЗР.
«У разі відсутності у суб’єкта декларування або членів його сім’ї УНЗР передбачається можливість обрання суб’єктом декларування відповідного значення цього поля», –  зазначили в НАЗК.
У Державній міграційній службі України повідомили, що унікальний номер запису в УНЗР уже мають власники ID-карток та закордонних біометричних паспортів. Цей номер написаний безпосередньо на паспорті – це дві послідовності з восьми та п’яти цифр, розділених дефісом. Цей унікальний номер запису в Реєстрі є незмінним протягом всього життя людини.
Якщо ж потрібно отримати витяг із Єдиного державного демографічного реєстру, потрібно звернутися до будь-якого територіального відділення Державної міграційної служби. Отримання цієї довідки є безкоштовною послугою, яку мають виконати протягом трьох днів.





Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.