Будапешт подвоїть допомогу на Закарпатті
- 20-10-2018, 19:48
- Закарпаття / Суспільство
- 0
- 500
Про це заявив 19 жовтня на прес-конференції в Будапешті представник угорського уряду, повідомляє Радіо Свобода.
За словами статс-секретаря Арпада Яноша Потап, уряд Угорщини виділить на це 3 млрд. Форинтів (близько 300 млн. Гривень) — замість запланованих раніше 1,5 млрд. Форинтів — в проекті соціального пакету допомоги українським угорцям на майбутній рік.
Чиновник уточнив, що ці кошти адресовані 23-24 тисячам осіб в сфері освіти, охорони здоров’я, культури і соціальної сфери угорської меншини у вигляді доплат до річного заробітку.
Сьогодні ж про це рішення свого уряду повідомив представникам угорської меншини Закарпаття Левенте Мадяр, статс-секретар МЗС Угорщини, в Берегово. Він, зокрема, зазначив, що цільова допомога на економічний розвиток угорської громаді за останні два роки досягла 17 млрд. Форинтів (1,7 млрд. Гривень). Однак, з огляду на «непросте становище угорського спільноти», вона може розраховувати на ще більшу суму підтримки в майбутньому.




