Працівники НПП "Синевир" обіцяють відновити старий дерев'яний міст за кілька днів
- 16-09-2018, 15:21
- Закарпаття / Суспільство
- 0
- 760
На Закарпатті поміж селами Синевирська Поляна і Ростока обвалився старий дерев’яний міст, який веде в урочище, де розташовані кілька літніх хатинок... Поширена деякими інтернет-виданнями новина про те, що через обвал мосту в Міжгірському районі Закарпатської області перекрита дорога до Синевирського озера, не відповідає дійсності.
Між селами Синевирська Поляна і Ростока дійсно обвалився старий дерев’яний міст, який веде в урочище, де розташовані кілька літніх хатинок. Цим мостом, як правило, користуються пастухи й грибники, житлових будинків там немає, тобто люди не залишилися заблоковані.
У понеділок працівники Національного природнього парку «Синевир» почнуть відновлювати міст і закінчать роботу за кілька днів, запевняють в Закарпатській ОДА.


Джерело: Закарпаття онлайн




