Закарпатські керамісти презентували своє мистецтво на міжнародному пленері у Запорізькій області

16 червня по 5 липня у Малобілозерській спеціалізованій естетичній школі-інтернаті «Дивосвіт» пройшов традиційний, ХІІ міжнародний мистецький пленер «Дивосвіт-2018».
Цього року у проведенні міжнародного пленеру взяли участь скульптори з Чехії, Словаччини, Білорусі, а також з українських міст – Києва, Львова, Запоріжжя, Дніпра, Ужгорода, Кременчука.

Вже вкотре Закарпаття традиційно репрезентували відомі керамісти Мирослава Росул та В’ячеслав Віньковський. Вони, безперечно, входять у вузьке коло найкращих митців України, здобули широкого визнання як вдома так і за кордоном. Цьогоріч вони створили серію тематичних робіт: « Скіфи», «Тиша».

За результатами проведення ХІІ міжнародного мистецького пленеру «Дивосвіт-2018» буде виготовлено каталог із зразками кращих скульптурних композицій. А самі витвори мистецтва залишаться у Малій Білозерці і радуватимуть глядачів своєю неповторною красою, повідомляє Закарпаття онлайн.

Учасників вітали представники обласної і районної влади та спонсорів; відбувся  концерт  академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» обласної філармонії, нічний випал скульптури на відкритому вогні .

 А головне, що пленер «Дивосвіт», який проходив три тижні, завершився виставкою створених його учасниками робіт. Результат — приголомшливий шкільний сад, у якому за 12 років з'явилося більше сотні оригінальних садово-паркових скульптур.

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.