До уваги закарпатців: ДАІ повертається, або як “по-новому” обдеруть водіїв

На дороги України повернуться ДАІ з радарами.

Впровадження ручного контролю за швидкістю на автодорогах поки не розглядається,- розповідає видання znaj.
“Ручного контролю за швидкістю не буде … Було дуже багато дискусій, тому вирішення цього питання ми вирішили відкласти”, – пояснив Омелян. За словами міністра, в серпні буде проведено спільну нараду зацікавлених сторін і розроблений єдиний пакет рішень, який буде представлений Кабінету міністрів.
Раніше Володимир Омелян заявляв, що з 21 липня починається тотальний контроль силами Нацполіції і транспортної інспекції всіх перевізників, а 26 липня на засіданні Кабміну буде схвалено відповідну постанову уряду, яким з 27 липня буде повернутий швидкісний контроль на дорогах. Посилення контролю за швидкістю на автодорогах вирішили ввести через почастішання випадків ДТП зі смертельними наслідками.
“Він поки буде здійснюватися в ручному режимі, як це було колись, – звичайні радари. Але вже з понеділка вони будуть встановлені на автомобілях Нацполіціі, а з п’ятниці, після розгляду в четвер відповідної постанови Кабміну, їх залучають до повної правовій площині”.По суті, це означає, що на дорогах з’явиться ДАІ, але з новою назвою і формою.​
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.