Головна > Україна > "Не варто чекати зниження ціни на газ", - міністр

"Не варто чекати зниження ціни на газ", - міністр


19-05-2019, 17:17. Розмістив: redaktor
Зубко закликав українців сконцентруватися на енергоефективності та контролювати обсяг споживання блакитного палива.

Українцям не варто чекати зниження ціни на газ, заявив віце-прем'єр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко в інтерв'ю Радіо НВ 16 травня.

"Я точно хотів би попередити всіх українців: чекати [зниження ціни на газ] не потрібно, тому що від них це не залежить. Якщо чекати і нічого не робити, нічого не зміниться в цьому житті. Тому саме моє бачення - рухатися по енергоефективності" , - сказав Зубко.

Він пояснив, що жителі України не можуть впливати на ринкову ціну газу, але здатні контролювати обсяг його споживання.

Нагадаємо, з 1 травня вартість газу для населення знизилася після ультимативних переговорів Кабміну з Нафтогазом. Детально в матеріалі Ціна на газ знизилася з 1 травня: що буде з тарифами.


Повернутися назад