Головна > Україна > В Україні відбулися успішні випробування ракетного комплексу «Нептун»

В Україні відбулися успішні випробування ракетного комплексу «Нептун»


7-04-2019, 10:17. Розмістив: redaktor
Днями в Україні відбулися успішні випробування ракетного комплексу «Нептун», всі складові та комплектуючі якого вироблені на українських оборонних підприємствах 
Президент України Петро Порошенко взяв участь у випробуваннях новітньої української розробки – комплексу крилатих ракет наземного базування для ураження морських та берегових цілей. Група кораблів з 11 суден Військово-Морських Сил забезпечувала безпеку стрільб в акваторії Чорного моря.

«Сьогодні тут на полігоні в Одеській області проходить одне із завершальних випробувань нової крилатої ракети, яка буде поставлена на озброєння Військово-Морських Сил Збройних Сил України. І величезний внесок, в тому числі і щодо можливостей збільшення радіуса дії зазначеної ракети, використання високоточного озброєння, більш потужної бойової частини, сьогодні це все досягнення оборонного комплексу України, досягнення КБ «Луч», досягнення нашого ІТ-сектора, сектора, який розробляє бронетехніку», – підкреслив Петро Порошенко.

Також на випробування ракетного комплексу були запрошені військові аташе країн-партнерів України.


Повернутися назад