Головна > Хустщина > У Хустському районі відпочивальник добу блукав у лісі
У Хустському районі відпочивальник добу блукав у лісі14-09-2020, 18:29. Розмістив: redaktor |
![]() У с. Шаян Хустського району чоловік пішов у ліс по гриби та зник Як повідомляє УДСНС Закарпаття, 11 вересня о 04:30 надійшла інформація про те, що мешканець Одеської області, який відпочиває в с. Шаян Хустського району, 10 вересня о 16 год. пішов у ліс по гриби та зник. О 13:00 надійшла інформація від дружини заблукалого, що він самостійно вийшов із лісового масиву в районі с. Хижа Виноградівського р-ну, стан здоров’я задовільний, медичної допомоги не потребує. Для проведення пошуково-рятувальних робіт залучено: ГПРВ м. Іршава – 3 рятувальники, місцеве населення – 3 чол., працівники національної поліції – 3 чол., кінолог з собакою, 2 службовці прикордонної служби з собакою, працівники лісового господарства – 4 чол., працівники ДСНС – 3 чол Повернутися назад |