Головна > Хустщина / Спорт > У Хусті відбудеться перший відкритий турнір з бадмінтону
У Хусті відбудеться перший відкритий турнір з бадмінтону24-01-2020, 19:52. Розмістив: redaktor |
![]() У Хусті відбудеться перший відкритий турнір з бадмінтону З метою популяризації бадмінтону, як олімпійського виду спорту, 25 січня о 10.00год. у спортзалі Хустської гімназії-інтернату стартує перший відкритий турнір міста Хуст «Хустський замок» з бадмінтону. Заявки надійшли вже від команд з м.Ужгорода та інших. Турнір обіцяє бути цікавим. Повернутися назад |