Головна > Хустщина / Культура > 13 грудня цього року, у Хустській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбулася гарна подія.

13 грудня цього року, у Хустській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбулася гарна подія.


13-12-2019, 19:54. Розмістив: redaktor

Михайло Рівіс: Спільними зусиллями робимо все для того, щоб наші діти мали всі можливості гармонійно розвиватися і займатись спортом
Сьогодні, 13 грудня цього року, у Хустській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбулася гарна подія. Тут в урочистій обстановці було відкрито сучасний спортмайданчик зі штучним покриттям.

Розділити радісну незабутнього свята завітали до школярів голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, Хустський міський голова Володимир Кащук, депутат Закарпатської облради Володимир Шимоня, начальник управління освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради Василь Мочарник та інші.

У своїй вітальній промові Михайло Рівіс зазначив, що реалізувати цей проект вдалося завдяки злагодженій співпраці між владою та депутатами різних рівнів.

‒ Мені надзвичайно приємно говорити про те, що спільними зусиллями ми робимо все для того, щоб наші діти навчалися в належних умовах, щоб у них були всі можливості фізично розвиватися, займатися спортом на свіжому повітрі, зміцнювати здоров’я та змістовно проводити своє дозвілля. До слова, цьогоріч задля розвитку фізичної культури і спорту в області відкрито вже 15 таких спортмайданчиків, ‒ підкреслив Михайло Михайлович, додавши, що світовий досвід підтверджує: здоров’я є головною цінністю, невід’ємною частиною успішного навчання, праці, кар’єри, добробуту та благополуччя в житті.

На важливості події наголосив і міський голова Володимир Кащук, адже відтепер тут матимуть змогу займатися не лише учні школи, а й діти цілого мікрорайону. І робитимуть це залюбки, оскільки міні-поле відповідає всім нормам і стандартам.

За словами очільника міста, допомога навчальному закладу на цьому не закінчується. У найближчих планах‒ремонт покрівлі шкільного спортзалу, добудова нових майстерень, оновлення ще одного футбольного поля, розташованого поряд з відкритим спортмайданчиком.

Директорка школи Ольга Лемак щиро подякувала гостям за увагу до навчального закладу, зазначивши, що дбаючи про дітей ми дбаємо про майбутнє. І радує те, що влада всіх рівнів це добре розуміє.

Вл. інф.


Повернутися назад