Головна > Хустщина / Спорт > Хустянин виборов “срібло” на Чемпіонаті світу з кікбоксингу К-1 OPEN.
Хустянин виборов “срібло” на Чемпіонаті світу з кікбоксингу К-1 OPEN.6-12-2019, 19:27. Розмістив: redaktor |
![]() Хустянин виборов “срібло” на Чемпіонаті світу з кікбоксингу К-1 OPEN. З 29 листопада по 1 грудня в Мілані (Італія) проходив Чемпіонат світу Official K-1 OPEN Amateur World Championship. У складі збірної України виступив спортсмен із Хуста Володимир Голуб. У чемпіонаті взяли участь близько 600 атлетів, більш ніж із 30 країн світу. Хустянин здобув срібло в номінації “К-1 лайт” – чоловіки, вагова категорія до 95кг. Вітаємо спортсмена та його родину з перемогою на світовому рівні! Прес-служба Хустської міської ради Джерело: ФБ Хустська міська рада інформує Повернутися назад |