Стронгмени України завітали до Хустського міського голови

13 січня, Хустський міський голова Володимир Кащук зустрівся з представниками Федерації стронгмену України, які безпосередньо є організаторами на теренах міста над Тисою однієї з видовищних спортивних подій року. Відтак у 2020-му у Хусті вже втретє найсильніші чоловіки планети змагатимуться за титул Чемпіона світу зі стронгмену.
Літо – 2020 обіцяє бути спекотним. Принаймні 23-го серпня у Хусті буде 100%-во гаряче. Адже найсильніші чоловіки світу втретє зберуться разом, аби вибороти титул найсильнішого. Мова про «World Strongman Championship» у ваговій категорії до 110 кг. Організатор змагань – Федерація стронгмену України.
Власне, Чемпіонат Світу зі стронгмену вперше відбувся у закарпатському місті у травні 2018 року. Тоді Хуст, а зокрема його середмістя на один день перетворилося на потужну спортивну арену. Роком пізніше історія повторилася, однак дата змагань організаторами була змінена. Так, торік титани зустрілися вже в серпні. Цього року день не мінятимуть, чого не скажеш про місце проведення чемпіонату. Тож, локацією «World Strongman Championship» у 2020 році стане оновлений стадіон «Карпати».
Про це якраз говорили під час зустрічі богатирі з міським головою.

 
«Вже традиційний Чемпіонат серед стронгменів світу цього року буде ще більш масштабнішим. Аби хоч трохи привідкрити завісу, скажу, що гастро-івент як супровід видовищних змагань додасть заходу неабиякого колориту», – зауважив віце-президент Глобальної Федерації Силового спорту, президент KFPS Закарпатської області, голова Хустського осередку «ФСУ», директор змагань Роман Зажирко.
Заслужений майстер спорту України, багаторазовий Чемпіон, володар титулів «Найсильніша людина України» та «Найсильніша людина світу», головний рефері змагань Василь Вірастюк додав: «Зміна локації спрямована саме на комфорт глядача. Ми переконані, що йому буде набагато зручніше спостерігати за змаганнями, сидячи на трибуні, або ховаючись час від часу у перервах від пекучого сонця у приміщенні адмінкорпусу. Так, він разом з родиною зможе провести у товаристві титанів цілий день і дочекатися фіналу та безпосередньо оголошення результатів чемпіонату».
Хустський міський голова Володимир Кащук підтримав таку ініціативу спортсменів, адже у проведенні змагань на стадіоні є чимало переваг.
Нагадаємо, дійство традиційно відбудеться за сприяння Хустської міської ради та підтримки народного депутата України Валерія Лунченка.
Пресслужба Хустської міської ради

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.