Хустські боксери вдало розпочали новий рік змагань. ФОТО

Напередодні різдвяних свят у Рахові відбулася Відкрита першість Рахівської районної ДЮСШ з боксу серед юнаків 2006-2007, 2008-2009 та 2010-2011 р.н. Участь у спортивному турнірі взяли шість команд – понад сім десятків боксерів із Мукачева, Хуста, Ясіня, с.Лопухово Тячівського району та власне Рахова. Змагання на початку року стали чудовою нагодою для боксерів перевірити свій рівень нинішньої готовності в бойових умовах.
За словами тренера хустян Миколи Ковчара, бої пройшли на професійному рівні. Однак, оскільки головна мета турніру – це популяризація боксу серед дітей та молоді, то здебільшого учасникам присуджувалася бойова нічия. Утім, це тільки додавало спортивного азарту юним боксерам, адже кожен із них мріє відчути смак перемоги.
“Подібні заходи на початку року є вкрай важливими, адже попереду – чимало змагань різних рівнів, яким передуватиме серйозна підготовка. На першості Рахівської районної ДЮСШ з боксу ми вийшли командою із семи спортсменів. У її складі – Нікіта Марко, Максим Панця, Олександр Буковецький, Денис Холод, Юрій Беля, Михайло Романі, Юрій Якубець. Це як титуловані спортсмени, так і зовсім юні боксери-початківці.
До прикладу Нікіта Марко та Максим Панця братимуть участь у чемпіонаті області. Однак великий потенціал мають і початківці. Тож попереду у нас чимало роботи. Власне, цей турнір став чудовою нагодою і для самих тренерів зробити висновки, спланувати роботу на рік, адже на нас чекають нові спортивні випробування – як перемоги, так і поразки, як і у будь-якому виді спорту. Головне – працювати, розвиватися й впевнено йти до мети.
Щиро вдячні за теплу зустріч, гарну організацію та чудовий настрій нашим спортивним друзям із Рахова. Сподіваємося, цей турнір стане традиційним”, – поділився думками тренер Микола Ковчар.За результатами змагань усіх учасників було нагороджено дипломами, медалями та солодкими призами, а командні місця розподілилися в такій послідовності: перше місце посіли господарі турніру – рахівчани, друге – у мукачівців, третє вибороли хустяни.

Богдана КЛЕКНЕР

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.