У Хустській міській раді відбулося останнє в цьому році засідання виконавчого комітету.


У понеділок, 23 грудня, відбулося чергове засідання виконкому міськради, члени якого опрацювали зо два десятка питань, що в тій чи іншій мірі впливають на життєдіяльність міста. Власне, по всіх вдалося прийняти відповідні рішення.

Сьогодні засідання виконавчого комітету Хустської міської ради традиційно відкрив міський голова Володимир Кащук, який підбив підсумки роботи за рік, що минає. Після чого члени виконкому перейшли до питань, винесених на розгляд. Так, прийняли низку рішень, якою затвердили детальний план територій.

Зокрема мова про затвердження проєктів містобудівної документації – детального плану території на розі вулиць Тімірязєва та Коцюбинського, по вул. Івана Франка, вул. Карпатської Січі, внутрішньо-квартальної території багатоквартирного житлового будинку по вул.Кубинця та багатоповерхівки по вул. Грабаря, території між вул. Садова та вул. Заводська, по вул. 900-річчя Хуста, на розі вулиць Соборної України та Майдану Незалежності.

Крім того, затвердили цього дня й відкореговану проєктно-кошторисну документацію щодо «Реконструкції каналізаційної мережі по вул. Пачовського, Тургенєва, Володимира Гнатюка в м. Хуст», загальною кошторисною вартістю 3473,766 тис. грн.; проєктну документацію за робочим проєктом «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Суворова», загальною кошторисною вартістю 3758,992 тис. грн.; проєктну документацію за робочим проєктом «Капітальний ремонт тротуарів по вул. Борканюка (ІІ-частина)», загальною кошторисною вартістю 1674,773 тис. грн. тощо.

Також членами виконавчого комітету ради погоджено коригування тарифів, які діятимуть з 1 січня 2020 року для бюджетних установ міста на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, у зв’язку зі зміною ціни на природний газ. Відтак вартість 1 Гкал теплової енергії для бюджетних установ Хуста згідно з розрахунками становитиме 1871,68 грн. з ПДВ, 1 кв. м – 64,84 грн з ПДВ.

Опісля погодили й штатний розпис Комунальному підприємству «Реклама-Хуст» з 01.01.2020р., підтримали проєкт рішення про розподіл та перерозподіл коштів у 2019 році та надали статус «дитини-сироти» неповнолітньму хустянину, після чого влаштували його разом з хустянкою, позбавлену батьківського піклування, до дитячого будинку сімейного типу родини Білинець.

Насамкінець затвердили план діяльності виконавчого комітету Хустської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік.

Прес-служба Хустської міської ради

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.