Хустські пластуни передали Вифлеємський Вогонь Миру міському голові.


23 грудня, хустські пластуни навідалися у Хустську міську раду до міського голови, аби здійснити традиційну церемонію передачі Вифлеємського Вогню Миру. Власне, відбулася вона по завершенню засідання виконавчого комітету міськради.

Вифлеємський Вогонь Миру – символічний вогонь, який скаути беруть на місці народження Ісуса Христа у Вифлиємі та поширюють у всьому світі. Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи людей.

В Україні з 1998 року традицію передачі Вифлеємського Вогню Миру продовжують пластуни. Таким чином українські скаути (Національна скаутська організація України «Пласт») поширюють ідею добра та єднання і дарують різдвяну радість.

Так, 23 грудня хустські пластуни на чолі зі своїм наставником – станичним станиці Хуст навідалися у Хустську міську раду до міського голови, аби здійснити традиційну церемонію передачі Вифлеємського Вогню Миру. Володимир Кащук був приємно вражений візитом, каже:

«Неабияк приємно, адже Вифлеємський Вогонь Миру прибув у місто Хуст. Дякую пластунам, що роблять таку добру справу. І бажаю їм й надалі рухатись у вибраному напрямку, а відтак запалювати у собі і в інших вогонь любові та добра. Більше того бажаю в подальшому розвивати скаутський рух, як такий, не лише на теренах краю. А в цьому, переконаний, їм допомагатиме їх наставник – Юрій Сарваді, що наразі просто живе справою, якою займається».

Діти натомість розповіли про акцію, а Юрій Сарваді, голова станичної пластової старшини м.Хуст, доповнив своїх підопічних:

«Атмосфера братерства, дружності панує в ці дні, коли Вогонь Миру із Вифлеєму прибуває й на Закарпаття та розповсюджується нами, пластунами, по його околицям. Тож, це символічний ланцюг єдності та доброти. Акція, яка, долаючи кордони, нагадує кожному, що попри життєві труднощі добра у світі таки більше..»

Після чого відбулося й запалення свічок, й вручення подарунків дітям.

Прес-служба Хустської міської ради

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.