У Хусті для дітей з особливими потребами відбулася благодійна вистава «Комета над лісом» (+ФОТО)

Новорічні свята – це час, коли кожен чекає на диво. Діти з нетерпінням чекають на святого Миколая та мріють про нові іграшки та солодощі. У цей час всі — і дорослі, і малі вірять у казку.
З нагоди свята Миколая  в стінах «Закарпатського обласного театру драми та комедії», що в місті Хуст, відбулась благодійна вистава «Комета над лісом».
Яскраві враження та емоції у теплій доброзичливій атмосфері – це саме те, чого так потребують, за словами організаторів, дітки.
Ініціатором цього свята для особливих діток виступила співачка й акторка Даніка, яка зіграла головну роль дівчинки Дзвінки.
— Я вдячна своїм колегам, котрі зголосилися і підтримали мою ініціативу, подарувавши таким чином діткам свято, яке, впевнена, запам′ятається їм надовго. — зазначила у коментарі для «Дзеркала Закарпаття» співачка Даніка. — Адже у цій виставі використані різні танці, музика, цікаві спецефекти. Ну і, звичайно, сценарій вчить добру і повазі до людей, природи. Піднімається також актуальна для Закарпаття тема вирубки лісів і засмічення навколишнього середовища. Хоча, скоріш за все, це, в першу чергу, стосується дорослих. Бо саме дорослі повинні подавати приклад для свої дітей, як важливо берегти нашу природу. Вірю, що після перегляду нашої благодійної вистави, дітки усвідомили на скільки це важливо зараз, коли нашу планету постійно сколихують різні катаклізми.
За словами Даніки, для неї була велика радість бачити щасливі очі дітей після вистави. Каже, що  коли виконувала свою колядку «В темнім небі зірка ясна засвітила», в однієї з дівчаток на очах з′явилися сльози.
«І тоді я зрозуміла, що це сльози радості. Коли діти разом з тобою в цьому вирі дива і якоїсь казковості. Бо саме в ці дні, дні Святого Миколая, прийдешнього Різдва Христового по-особливому віриш в чудеса! І посмішки, які того дня були на обличчях цих дітей, є підтвердженням того, що все це не даремно. І, знаєте, я загадала бажання, щоб всі діти мали щасливе дитинство. Бо вони і є наше майбутнє», — підсумувала Даніка.
Слід зазначити, що вистава «Комета над лісом» лишила у малят радісні спогади та подарувала святковий настрій. Попереду – новорічні свята, а отже, твердять дітлахи, варто чекати дива і подарунків під ялинку.
Після вистави на дітей також чекали солодкі подарунки від Св. Миколая, які від імені Чудотворця актори дарували малечі.

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.