До дня Святого Миколая у Хусті проведено святкову гру «Що? Де? Коли?» серед студентської молоді


Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує:

До дня Святого Миколая у Хусті проведено
святкову гру «Що? Де? Коли?» серед студентської молоді

Вчора, 16 грудня 2019 року, в залі Хустського міського центру позашкільної освіти «Сузір’я» відбувся святковий турнір ерудитів до дня Святого Миколая серед команд студентів ліцеїв, коледжів та вузів міста Хуст.

Заявки на гру подали 9 команд: «Stars» та «КІПовці» Карпатського інституту підприємництва ВМУРоЛ «Україна», «Патріоти» Закарпатського лісотехнічного коледжу, «Медики-Ведмедики» та «Вакцина» Закарпатського базового державного медичного коледжу, «Інь-Янь» медичного коледжу «Монада», «Едельвейс» Хустського професійного ліцею сфери послуг, «ХусТеК» Хустського технічного коледжу ТСО України та «Патріот» Хустського професійного ліцею.

У журі працювали: викладач Закарпатського базового державного медичного коледжу Ростислав Єгоров, практичний психолог Хустського професійного ліцею Тетяна Пригара, асистент викладача Карпатського інституту підприємництва Вікторія Кочіш, заступник директора з навчально-виховної роботи Хустського професійного ліцею сфери послуг Мар’яна Лукашенко та спеціаліст управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради Тетяна Гайдур.

У ході інтелектуальної гри студенти-учасники демонстрували загальну ерудицію, миттєву концентрацію думок, вміння логічно мислити і працювати в команді. Цікавими були представлення, девізи команд та 12 запитань від постійного ведучого гри Валерія Ігнатка.

Тож між командами розгорілася боротьба за призові місця. Всі учасники боролися до останнього, однак у загальному підсумку було визначено кращих. Отож, І місце виборола команда «Патріоти» Закарпатського лісотехнічного коледжу (7,7 балів), ІІ місце в команди «Патріот» Хустського професійного ліцею (7,5 балів) і на ІІІ сходинці «Медики-Ведмедики» Закарпатського базового державного медичного коледжу (6,5 балів).

Після оголошення результатів гри, яка довела, що в нас розумна, патріотична молодь, переможців нагороджено грамотами міського голови. Наступний раунд інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» для студентів відбудеться у лютому 2020 року. Сподіваємось, що молодь знову нас порадує глибиною своїх знань.

Тетяна Гайдур,
спеціаліст управління культури, молоді і спорту
Хустської міської ради

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.