У Хусті вже втретє відбудеться Зимовий благодійний бал


Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує:

У Хусті вже втретє відбудеться Зимовий благодійний бал

У п’ятницю, 13 грудня, о 19.00 год. к.ч. у Хусті відбудеться третій Зимовий благодійний бал на підтримку онкохворих «Для тебе зерня – для мене ціле життя». Захід традиційно пройде за сприяння Хустської міської ради, організатор – студентська молодь міста.

Під час балу організатори збиратимуть кошти на допомогу дворічному Васильку Біровашу з Вишкова, що бореться з раком нирки; для дев’ятирічної Анюти Цьоки із Сокирниці, яка вже чотири роки долає гостру лімфобластичну лейкемію, та Яні Кут-Кубані з Хуста, у якої виявили рак лімфатичної системи.

Нагадаємо, першочергово хустські студенти вкотре намагалися підтримати фінансово й 12-річного Василька Легача із Заброді, Хустського району. Два роки він намагався побороти лейкемію. Але, на жаль, 25 листопада хлопчик помер у клініці в Туреччині. Тому молодь прийняла рішення допомогти іншим хворим, які мають шанси на зцілення і дуже потребують нашого з вами грошового сприяння.

Шановні хустяни, не будьте байдужими до чужого горя, долучіться до благодійного балу і допоможіть землякам побороти страшний недуг!

Прес-служба Хустської міської ради

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.