Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Хусті


26 листопада, у Хустській міськраді відбулася публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС». В заході взяли участь: представники місцевої влади і неурядових організацій, підприємці, молодь, освітяни, зацікавлені хустяни.

Власне, заходи Представництва ЄС у Закарпатській області – частина серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Відтак делегація Представництва відвідала і місто Хуст.

Спершу делегати навідалися у Хустський районний Центр позашкільної роботи, де провели гру «Eurosession» для молоді на тему Європейського Союзу. Під час гри учасники Євроклубів та інших європейських проєктів, студенти, школярі, активна молодь дізналися, що «Eurosession» на європейську тематику – це гра, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, учасники мали змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.

Далі делегація Представництва ЄС відвідала Хустську міську раду, де відбулася публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС». Учасники даного заходу, а це – представники місцевої влади і неурядових організацій, підприємці, молодь, освітяни, зацікавлені жителі міста, ознайомились із пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні. Опісля їм презентували довгострокові програми та проєкти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливості для молоді та ін., в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. А дещо згодом поінформували їх про інформаційні ресурси Представництва ЄС в Україні.

Наступною зупинкою для делегатів стане Ужгород, де також відбудуться інформаційні заходи.

Прес-служба Хустської міської ради
Джерело: ФБ Хустська міська рада інформує
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.