Хустські та перечинські рятувальники профілактували пожежі у приватних домоволодіннях

26 листопада пожежно-профілактичні заходи відбулися у с. Олександрівка Хустського та Ворочево Перечинського районів області.
Головною їх метою було попередження вогняних трагедій у приватних домоволодіннях. Як зазначають рятувальники, саме приватний житловий сектор найбільш уражений пожежами, адже майже кожен другий випадок, що мав місце на Закарпатті, стався саме у приватних домоволодіннях.

Для осінньо-зимового періоду характерними є займання, що виникають через порушення пов’язані із порушенням правил експлуатації електрообігрівальних та газових приладів, необережне поводження з вогнем та несправність пічного опалення.

Саме з цією метою в даних населених пунктах працівники ДСНС здійснили подворові обходи громадян, під час яких роз’яснювали громадянам правила безпечного поводження з вогнем та закликали власників привести у відповідний стан електрогосподарство та пічне опалення помешкань тощо. Під час проведення інформаційно- роз‘яснювальної роботи громадянам були роздані пам‘ятки соціального змісту про дотримання правил безпеки у різних життєвих ситуаціях.

Хустські та перечинські рятувальники профілактували пожежі у приватних домоволодіннях

У ДСНС України у Закарпатській області
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.