Хустські поліцейські зустрілися зі студентами

У рамках «Дня відкритих дверей», що відбувся у Хустському відділку поліції, охочі могли ознайомитися з роботою місцевих правоохоронців та дізнатися багато цікавого
21 листопада у Хустському відділку поліції відбувся «День відкритих дверей». Метою проведення заходу було надання профорієнтаційної довідкової інформації студентам, а також запрошення їх долучитися до проведення відбору кадрів на службу до підрозділів Національної поліції України.
Аби захід приніс не тільки користь, але й задоволення, працівники Хустського ВП організували підліткам екскурсію та провели бесіду на правову тематику. Зі студентами лісотехнічного коледжу та університету «Україна» спілкувався начальник сектору моніторингу майор поліції Олександр Кучерявий. Він ознайомив гостей із роботою чергової частини та розповів про роботу відділів поліції. Старший слідчий СВ Хустського ВП Володимир Белов розповідав студентам про специфіку роботи його напрямку, цікаві випадки із власного досвіду, а також на показових прикладах продемонстрував, як правильно отримувати покази від свідків, очевидців, потерпілих тощо. Старший слідчий Хустського ВП роз’яснив студентам особливості діючого законодавства, а також пояснив особливості проведення опитування неповнолітніх.
Лекція для юнаків та дівчат продовжилася розмовою зі старшим інспектором ювенальної превенції. Роман Прокопів розповів присутнім про адміністративну та кримінальну відповідальність для порушників та про те, з якого віку вона настає. Крім того, інспектор кадрового забезпечення Хустського відділу поліції Надія Бабецька розповіла студентам, які вже обирають собі фах, про специфіку та переваги роботи поліцейського. Увагу студентів звернули на те, що зараз проходить конкурсний набір до лав Національної поліції України і кожен з них, по досягненню повноліття, може взяти участь у конкурсі.
Варто зауважити, що подібні зустрічі, разом із профілактичними лекціями та уроками з правового виховання, працівники Хустського відділу поліції проводять систематично.

Відділ комунікації полііції Закарпатської області

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.