Налагодження закордонної співпраці.


У четвер, 21 листопада, у Хустській міській раді керівництвом міста проведено зустріч з представниками делегації з угорського міста Загонь на чолі з мером – Ласлом Гелмечі, які перебували на Закарпатті з робочим візитом. Діалог щодо налагодження співпраці став доволі результативним, адже вдалося обговорити чимало проблемних питань, що виявилися спільними. Ба більше, виокремити одне, яке цілком можна вирішити разом, реалізувавши спільний проєкт. Тож, цілком ймовірно, що перша ознайомча зустріч матиме продовження.

Над залученням іноземних інвестицій керівництво м. Хуст активно працює далеко не перший рік. А, маючи 10 міст-побратимів, вдається реалізувати спільні проєкти, які вирішують проблеми міста та громади і роблять його сучасним та європейським, а відтак й туристично привабливим. Про це повідомив під час зустрічі Хустський міський голова Володимир Кащук. Також він зробив екскурс в історичне минуле міста над Тисою.

Мер угорського міста Загонь Ласло Гелмечі у свою чергу розповів про їх місто, їхні напрацювання та досягнення. Крім того, висловив сподівання на подальшу співпрацю Угорщини з Україною, зокрема Загоні з Хустом. Тим більше, що досвід подібного співробітництва мають. Адже серед їхніх міст-побратимів й закарпатське – м. Чоп.

Також в обговоренні питання налагодження співпраці між містами та виведення її на новий рівень взяли участь: перший заступник Хустського міського голови Іван Фетько, секретар Хустської міської ради Володимир Ерфан, заступник Хустського міського голови Роман Щербан, представник міської ради м. Загонь Магдолна Доука, начальники відділів та управлінь Хустської міськради.

Тож, спільно учасникам ознайомчої зустрічі вдалося й виокремити серед болючих проблемних питань одне, над яким ймовірно й працюватимуть. Мова про очисні споруди, їх реконструкцію та модернізовану систему очистки. Адже для обох міст це питання наразі постає особливо гостро. До того ж дзеркальність проєктів дає чимало переваг. Передувати ж цьому повинно підписання угоди про співпрацю. Таким чином міст-побратимів у Хуста, як і в Загоні, побільшає. Однак це вже тема наступної зустрічі – партнерської.

Прес-служба Хустської міської ради
джерело: ФБ Хустська міська рада інформує
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.