Закарпатка у Словаччині потрапила в жахливу ДТП: вдома на неї чекає маленький синочок - соцмережі

Про те, що молода мешканка Хуста у Словаччнині потрапила в аварію, повідомляють у соцмережі Фейсбук.

Жителька Хуста Aleksandra Idyartov повідомила про моторошну ДТП у Словакії, в якій сильно постраждала її рідна сестра Тетяна Корнєва. Через соцільну мережу Фейсбук жінка звернулася до небайдужих краян з проханням допомогти зібрати кошти на лікування.
Тетяна зараз знаходиться в тяжкому стані у реанімації державної лікарні Словакії, але Європа виставляє шалені рахунки. Допомога кожного зараз дуже важлива. Рідня Тетяни сподівається, що світ не без добрих людей!
«ДОРОГИЙ НАРОД, прошу вашої участі і грошової допомоги для моєї сестрички Tatiana Korneva. У Словакії сталася жахлива ДТП, з плачевними наслідками, Таня знаходиться у реанімації державної лікарні в тяжкому стані, але Європа виставляє шалені рахунки, при першій можливості, будемо транспортувати в Україну для подальшого лікування, наразі, за неповний тиждень ми вже фінансово не в змозі дозволити собі перебування в Європі, а на неї ще чекають надскладні та витратні операції в Ужгороді..і маленький синочок вдома. Дякую всім за увагу, допомога кожного з Вас нам важлива. Фото та виписки по можливості скину, тому що в реанімаціїї відвідування обмежене! Дуже прошу про РЕПОСТ . З прийдешнім Великоднем і бережіть себе і своїх близьких. Картка Приват Банк мами : 5168 7573 5234 3687 Мишко Вікторія Олександрівна», — написала рідна сестра постраждалої.


Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.