Хустські боксери показали клас на обласному чемпіонаті. ФОТО

8-10 лютого в Ужгороді відбувся чемпіонат Закарпатської області з боксу серед юніорів 2005-2006 років народження. Близько 70 боксерів із різних куточків краю протягом трьох днів демонстрували свою майстерність на ринзі.

Потужну команду на чемпіонаті області представили хустяни, вихованці тренера Миколи Ковчара. Юні боксери здобули 6 золотих та 5 бронзових медалей. Зокрема відкриттям чемпіонату стали спортсмени Нікіта Марко та Олександр Перец. Під час поєдинків хлопці не залишили суперникам жодних шансів і наступного місяця братимуть участь у складі збірної Закарпатської області в зональному турнірі Західного регіону, де визначатимуться кращі з кращих, які отримають путівку на чемпіонат України.
“Я задоволений результатами своїх вихованців. Вони молодці, впевнено почували себе на ринзі, хоча серед них було кілька новачків, – ділиться з “Карпатським об`єктивом” тренер хустян Микола Ковчар. – Чудову боротьбу, жагу до перемоги продемонстрували і, як наслідок, здобули заслужені золоті нагороди Нікіта Марко, Олександр Перец, Максим Ісак, Ілля Вайнагій, Василь Ланьо, Андрій Охмат. Бронзові медалі у запеклих двобоях вибороли Юрій Пацкан, Іван Суринець, Богдан Сомош, Максим Вайнагій, Даніель Гаврило. Приємно, що двоє наших спортсменів увійшли до збірної Закарпаття й змагатимуться на зональному турнірі Західного регіону за путівку на чемпіонат України. Сподіваюся, хлопці й там покажуть вищий клас, сповна розкриють свій спортивний потенціал”.
Богдана КЛЕКНЕР, фото автора

 
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.