Хустяни – срібні призери з вільної боротьби

12 січня в місті Виноградові проходив чемпіонат області з вільної боротьби. У цих змаганнях взяли участь команди юнаків та дівчат Хуста та Хустського району.
Троє вихованців  Хустської ДЮСШ стали чемпіонами (тренер Василь Цугорка) . Це Анастасія Січ у вазі до 50 кілограмів, Валерія Козьма у вазі до 57 кілограмів та Сергій Митрович у вазі до 61 кілограм. Срібною медаллю нагороджений Едуард Немеш у ваговій категорії до 70 кілограмів. Бронзову нагороду завоював Йоні Нестор у ваговій категорії до 57 кілограмів. У цій же ваговій категорії Михайло Немеш став четвертим.

У результаті командної боротьби перше місце завоювали борці Виноградівського району, команда Хустського району на другому місці, а борці з міста Хуста, вихованці майстра спорту Ізраїла Шайтілаєва, на третьому місці в командному заліку.

Дирекція  Хустської ДЮСШ висловлює подяку відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА за виділення автобуса для перевезення учасників змагань.