У Хусті прийняли міський бюджет – 2019 (ВІДЕО)

У Хусті прийняли бюджет на 2019 рік. Загалом на 9-му засіданні 8-ї сесії Хустської міської ради депутати розглянули більше 60-ти питань, одне з яких якраз і стосувалося бюджету міста на рік наступний.

9-те засідання 8-ї сесії Хустської міської ради стартувало з внесення змін до порядку денного, зокрема включено до нього додаткові питання.

Традиційно у кінці року звітує міський голова. У його звіті йшлося про здійснення державної регуляторної політики Хустською міськрадою та її виконавчим комітетом у сфері господарської діяльності за 2018 рік. Після обранці внесли зміни до бюджету міста на 2018 рік.

Власне, найбільше питань стосувалося ремонту доріг чи то звіту по його проведенню, чи то роботи на перспективу. Однак за зміни до бюджету на поточний рік депутати проголосували і в цілому. Крім того, внесли зміни й до окремих міських програм.

Так перейшли на сесії й до прийняття бюджету на 2019 рік. Визначили, що доходи міста у сумі 349 мільйонів, у тому числі доходи загального фонду бюджету міста майже 334 мільйони та доходи спеціального фонду – 15 з половиною мільйонів.

Якраз ця новина призвела до тривалих дискусій у залі. Одні були проти такого рішення, інші – за, а окремі вносили свої пропозиції. У результаті основний фінансовий документ міста на наступний рік таки прийняли.

Продаж землі та окремого комунального майна склав чималу частку наповнення бюджету. Таку практику застосують і у 2019-му.

Власне, останнє рішення прийняли через збільшення кількості крадіжок у місті. Бюджетом – 2019-го міський голова задоволений. Каже: як зазвичай спрямували свою роботу на головну ціль – вирішення нагальних питань стосовно життєдіяльності Хуста.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.